Narzędzia ręczne I
cyfrowa stacja lutujaca RDS 80 Ersa

Obowiązują nasze warunki gwarancji.

cyfrowa stacja lutujaca RDS 80 Ersa

Opis produktu
Numer artykułu:91470080
Numer artykułu dostawcy:8291470080
EAN:4003008065138
Grupa:Narzędzia ręczne I
Typ: RDS 80
napięcie pierwotne: 230 V
regulacja: RESISTRONIC
napięcie wtórne: 24 V
Moc: 80 W
zakres temperatur: 150–450 °C
Kolby lutownicze: RT 80
Napięcie: 24 V
moc w temp. (350ºC): 80 W
moc nagrzewania: 290 W
czas nagrzewania (280ºC): ok. 40 s
Waga: 130 g
Cyfrowa stacja lutownicza

Wykonanie: elektroniczna stacja regulowana bezstopniowo z grotem płaskim o kształcie dłuta ERSADUR 2,2 mm. Grot nagrzewany wewnątrz w połączeniu z elementem rozgrzewającym PTC zapewnia doskonałą sprawność cieplną przy minimalnym zużyciu ciepła. Poza tym kolba lutownicza jest wyposażona w natryskiwany przewód zasilający. Bezpieczeństwo urządzenia zapewnia wysokooporowe, połączone z ostrzem lutowniczym gniazdo wyrównania potencjału, umieszczone z przodu urządzenia. Obok wolnego wyboru temperatury w zakresie dopuszczalnych temperatur istnieje możliwość zaprogramowania 3 temperatur stałych lub 2 temperatur stałych i jednej w stanie czuwania. Dodatkowo urządzenie to posiada wyświetlacz Power-Baragraph , funkcję kalibracji i funkcję całkowitego wyłączenia. Oprócz tego urządzenie jest wyposażone w zabezpieczenie przed skręceniem grotu, wielofunkcyjną podstawę do odkładania lutownicy oraz pojemnik z gąbką do czyszczenia grotu dla lewo- i praworęcznych osób.
Urządzenie wyposażone w technologię regulacji temperatury Ersa RESISTRONIC, gdzie element grzejny PTC przejmuje funkcję czujnika temperatury.

Zastosowanie: Szczególnie przydatne do lutowania małych i średniej wielkości lutów. Lutownica nadaje się do uniwersalnego zastosowania dzięki szerokiemu spektrum wymiennych grotów lutowniczych.


Brak dalszych dostępnych informacji dla producentaOchrona danych