Narzędzia ręczne INarzędzie do fotowoltaikiAutomatyczne szczypce do ściągania izolacji
/lag150031
samonastawne szczypce do sciagania izolacji 1,50-6,00 qmm Knipex

Obowiązują nasze warunki gwarancji.

samonastawne szczypce do sciagania izolacji 1,50-6,00 qmm Knipex

Opis produktu
Numer artykułu:55350010
Numer artykułu dostawcy:8255350010
EAN:4003773062998
Grupa:Automatyczne szczypce do ściągania izolacji
Średnica przewodu: 1,5–6,0 mm²
Długość: 195 mm
Display more article features
Automatyczne szczypce precyzyjne do ściągania izolacji z kształtowanymi ostrzami

Systemy fotowoltaiczne stawiają szczególnie wysokie wymagania nowym i perfekcyjnie wykonanym instalacją. Pomimo wysokich mechanicznych wymogów łączenia systemów fotowoltaicznych muszą być bardzo wydajne pod względem elektrycznym i stale bezpieczne w użyciu.

Specjalne narzędzia KNIPEX do cięcia kabli, ściągania izolacji lub crimpowania umożliwiają poprzez swoje niezawodne dzialanie profesjonalne wykonanie parcy i gwarantują spełnienie odpowiednich wymogów np. RAL GZ 966.Wykonanie: Szczypce wykonane ze stali, wymienne noże ze specjalnej stali narzędziowej, hartowane w oleju i odpuszczone. Główka oksydowana. Precyzyjny kształt noży tnących zapobiega uszkodzeniom przewodu i umożliwia bezproblemowe ściąganie izolacji z trudno obrabialnych tworzyw izolacyjnych. Z dodatkowym stabilizatorem kabla, które pozwala na lepsze centrowanie przewodów z wielowarstwową izolacją, delikatne ściąganie izolacji także z cienkich splotek. Rękojeści z wielokomponentowymi nasadkami z tworzyw sztucznych.
Dostawa ze zderzakiem długości do ściągania powtarzalnych długości izolacji podczas prac seryjnych.

Zastosowanie: Idealne do kabli solarnych, przede wszystkim z izolacją RADOX® a także do ściągania izolacji z ciężko obrabialnych tworzyw sztucznych jak PTFE, poliamidu, silikonu lub gumy. Wygodne w obsłudze dzięki kompaktowej i poręcznej budowie i lekkobieżnemu układowi mechanicznemu.


Brak dalszych dostępnych informacji dla producentaOchrona danych