Narzędzia ręczne IŚciski śruboweSzybkomocujący ścisk stalowy w kształcie litery C
Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr.1 60mm
Please select Item variants

Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr.1 60mm
Rozpiętość szczękWysięg
60 mm55 mm
100 mm75 mm
120 mm85 mm
150 mm95 mm
200 mm105 mm
Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr.1 60mm
Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr.2 100.
Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr3 120.
Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr.4 150.
Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr5 200.


Obowiązują nasze warunki gwarancji.

Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr.1 60mm

Opis produktu
Numer artykułu:51120006
Numer artykułu dostawcy:8251120006
EAN:4008158019185
Grupa:Szybkomocujący ścisk stalowy w kształcie litery C
Rozpiętość szczęk: 60 mm
Wysięg: 55 mm
Pokazanie większej ilości cech
Szybkomocujący ścisk stalowy w kształcie litery C

Wykonanie: W kształcie litery C, ze stali wysokiej jakości, odkuwane matrycowo i cynkowane. Wrzeciono oksydowane z gwintem trapezowym i wahliwą płytką dociskającą. Z uchwytem z przetyczką.

Zastosowanie: Głównie do prac na metalowych i stalowych konstrukcjach; zapewnia dużą siłę ścisku dzięki małemu wysięgowi i wytrzymałej konstrukcji. Siła zacisku do 22 kN.


Szybkomocujący ścisk stalowy w kształcie litery CWykonanie: W kształcie litery C, ze stali wysokiej jakości, odkuwane matrycowo i cynkowane. Wrzeciono oksydowane z gwintem trapezowym i wahliwą płytką dociskającą. Z uchwytem z przetyczką. Zastosowanie: G... [ dalsze informacje ]Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr.1 60mm
Cena na zapytanie
Szybkomocujący ścisk stalowy w kształcie litery CWykonanie: W kształcie litery C, ze stali wysokiej jakości, odkuwane matrycowo i cynkowane. Wrzeciono oksydowane z gwintem trapezowym i wahliwą płytką dociskającą. Z uchwytem z przetyczką. Zastosowanie: G... [ dalsze informacje ]Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr.2 100.
Cena na zapytanie
Szybkomocujący ścisk stalowy w kształcie litery CWykonanie: W kształcie litery C, ze stali wysokiej jakości, odkuwane matrycowo i cynkowane. Wrzeciono oksydowane z gwintem trapezowym i wahliwą płytką dociskającą. Z uchwytem z przetyczką. Zastosowanie: G... [ dalsze informacje ]Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr3 120.
Cena na zapytanie
Szybkomocujący ścisk stalowy w kształcie litery CWykonanie: W kształcie litery C, ze stali wysokiej jakości, odkuwane matrycowo i cynkowane. Wrzeciono oksydowane z gwintem trapezowym i wahliwą płytką dociskającą. Z uchwytem z przetyczką. Zastosowanie: G... [ dalsze informacje ]Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr.4 150.
Cena na zapytanie
Szybkomocujący ścisk stalowy w kształcie litery CWykonanie: W kształcie litery C, ze stali wysokiej jakości, odkuwane matrycowo i cynkowane. Wrzeciono oksydowane z gwintem trapezowym i wahliwą płytką dociskającą. Z uchwytem z przetyczką. Zastosowanie: G... [ dalsze informacje ]Szybkomocuj. sci. stal. w ksztal. lit. C Gr5 200.
Cena na zapytanie


Wszystkie ceny bez VAT i bez ewent. kosztów transportu. koszty wysyłki.

Brak dalszych dostępnych informacji dla producentaOchrona danych